Wspólnie możemy więcej...

1

1. ZAPYTANIE

Po przesłaniu zapytania oraz plików, jeden z naszych przedstawicieli przedstawi Państwu ofertę. Zazwyczaj w ciągu 24h

Ikony na strone-02

2. Produkcja

Po akceptacji cen oraz terminu i zleceniu wykonania usługi rozpoczynamy produkcję.

Ikony na strone-03

3. kontrola Jakości

Dokładamy wszelkich starań, żeby elementy nie mieszczące się w tolerancji wymiarowej nie trafiły do naszych Klientów.

Ikony na strone-04

4. wysyłka

Po zakończeniu produkcji elementy zostają bezpiecznie zapakowane oraz nadane do Klienta przesyłką kurierską.

Zaufali nam

Montaż
i postprodukcja wideo

Pewnie doskonale wiesz, jak wielki wpływ na jakość filmu ma jego scenariusz oraz jakość zdjęć. Niemniej, nawet najlepsza historia nie zrobi na nikim wrażenia, jeśli będzie opowiedziana w sposób niedbały i nudny. W filmie taką swoistą funkcję narratora odgrywa właśnie montaż.

ANIMACJA​

Animacje 3d pozwalają zaprezentować realistyczne produkty z różnych stron, pokazać odmiany kolorystyczne i materiałowe. W reklamowy, dynamiczny sposób podkreślić ich najważniejsze zalety w bardzo dobrej jakości.

gRAFIKA 3D

Powiedz nam czego oczekujesz, a my zajmiemy się resztą – zaawansowane projekty graficzne, skomplikowane modele 3D lub wymagające wizualizacje – to tylko część działań, w których możemy Ci pomóc.

3D

LITERY PRZESTRZENNE 3D

Nowoczesne technologie wykorzystywane do tworzenia liter przestrzennych sprawiają, że możemy zagwarantować naszym Klientom produkty najwyższej jakości. Wybierając różnorodne litery reklamowe, mają oni szansę wyróżnić się na rynku. Cięcie laserem oraz cięcie CNC umożliwia nam tworzenie liter 3D o nawet najbardziej skomplikowanych kształtach i to w różnych materiałach.

liter

CONTENT
DLA SOCIAL MEDIA

Wykorzystamy media społecznościowe do promocji firmy, marki i produktów efektywnie. Prowadzenie Fanpage zgodnie z Twoimi oczekiwaniami pozwala dotrzeć do tysięcy klientów i osiągać cele poprzez marketing internetowy.

eurofunpage-v2

DRUK WIELKOFORMATOWY UV

Technologia druku UV otwiera nowe zastosowanie druku w reklamie wielkoformatowej. Druk utwardzany promieniowaniem Ultra Fioletowym daje możliwości bezpośredniego zadruku na podkładach dotąd bardzo trudnych do zadrukowania lub wręcz niemożliwych technicznie do wykonania.

druk uv na pcv

ARTYKUŁY REKLAMOWE

W naszej ofercie mamy szeroki wybór artykułów reklamowych na każdą okazję. Oferujemy nadruki reklamowe wykonywane w oparciu o zaawansowane technologie, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość.

DRUK LENTIKULARNY

Najistotniejszą rzeczą podczas tworzenia projektu druku lentiklarnego / soczewkowego jest dobór odpowiedniej folii soczewkowej. Oprócz samego projektu należy skoncentrować się nie tylko na nim, ale też zapoznać się z ograniczeniami wynikającymi z technologii druku lentykularnego. 

OPAKOWANIA

Szukasz pomysłów na swoje opakowania? Zobacz, jakie pudełka stworzyliśmy. Mnogość wzorów, kreatywne wykorzystanie powierzchni na ściankach, a także nieszablonowe zastosowania z pewnością zainspirują Cię do stworzenia własnego pudełka.

Copyright © EuroDesign 2020