ARTYKUŁY REKLAMOWE

Dzięki akcesoriom reklamowym budujesz siłę i wizerunek własnej firmy.

Gadżety

druk offsetowy - cyfrowy

Szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodność modeli pozwoli na usatysfakcjonowanie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Polecamy również inne, wszechstronne artykuły piśmiennicze, które służą jako akcesoria doskonałe do stworzenia indywidualnego i niepowtarzalnego prezentu.

PCV

Jeśli chcesz zamówić koszulki z własnym nadrukiem lub inny produkt w większej ilości – ta strona jest specjalnie dla Ciebie. Oferujemy koszulki dla firm w technologii sitodruku, haftu komputerowego oraz folii flex i flock, przeznaczonym głównie do dużych nakładów lub koszulek z nadrukiem o niewielkiej ilości kolorów.

PCV

Kubek z nadrukiem to doskonały pomysł na prezent reklamowy, jest bardzo praktyczny, dlatego wiele firm decyduje się właśnie na kubek reklamowy. Modne wzory kubków, które idealnie nadają się do znakowania. Praktyczny wymiar tego gadżetu sprawia, że wiele firm decyduje się właśnie na ten rodzaj prezentu. Bez względu na warunki pogodowe, charakter eventu, czy okoliczności, w których jest wręczany, stanowi ponadczasową formę podarunku.

PCV

Torby z nadrukiem to świetny pomysł na gadżet reklamowy. Po pierwsze – praktyczny. Torby reklamowe mają wiele zastosowań: torby na zakupy, torby ekologiczne, torby konferencyjne, na laptopa, torby sportowe, wreszcie torby bawełaniane przydają się na codzień. Po drugie – torby z nadrukiem to świetny nośnik informacji, zwłaszcza na zewnątrz. Eksponowany nadruk od razu zwraca uwagę obserwatorów.

PCV

Możemy wykonać również inne gadżety z twoim nadrukiem:
  • parasole
  • zestawy piśmiennicze
  • bidony
  • flagi
  • skarpety
U nas wydrukujesz kalendarze spiralowane, które przez cały rok będą odkrywać nowe karty Twojej kreatywności. Każdy miesiąc możesz wypełnić czytelnym kalendarium oraz inspirującymi, barwnymi projektami. Spiralowane kalendarze wieloplanszowe zarówno w pionie, jak i poziomie. Wnętrze drukujemy na papierze offsetowym 160 g lub kredowym 170 g. Okładkę wykonujemy na offsecie 250 g lub kredzie – połysk 250 lub mat 350 g. Dodatkowo okładkę możemy jednostronnie uszlachetnić – folią matową, błyszczącą lub lakierem UV – tak, aby była efektownym wstępem do kolejnego roku.

PCV

Kalendarz książkowy jest funkcjonalnym gadżetem, który sprawdzi się w praktyce u każdego przedsiębiorcy, pracownika biurowego. Z nim każdy wygodnie rozplanuje swój czas i uporządkuje terminarz. Kalendarz taki może też być niezbędnym notatnikiem, książką adresową, telefoniczną i mapą w jednym, dzięki możliwości prowadzenia w nim zapisków oraz wszelkim dodatkowym informacjom, jakie może zawierać.

PCV

Mimo szeroko pojętej cyfryzacji, druk katalogów klejonych nadal jest cenionym segmentem na rynku. Katalogi, w tym katalogi klejone są to najbardziej powszechne formy prezentacji firmy. Dzięki możliwości konfiguracji katalogów klejonych mogą Państwo sprawić, że katalog reprezentujący Państwa markę będzie katalogiem z segmentu premium, który napewno wzbudzi pozytywne emocje wśród klientów i kontrahentów.

PCV

Katalog szyty pozwoli efektownie zaprezentować i spiąć projekt – zszywkami płaskimi lub oczkowymi. Możesz zamówić katalog, pełnym kolorze (okładka i wnętrze – 4/4). Możesz też wybrać kolorową okładkę (4/4) i czarny druk wnętrza (1/1). Katalogi w oprawie zeszytowej drukujemy na papierze offsetowym lub kredowym (w macie lub połysku). Do wyboru masz druk na podłożu o gramaturze od 90 do 350 g. Możesz liczyć na dokładne odwzorowanie barw i imponujące wykończenie – od pierwszej do ostatniej strony. Co jeszcze? Jednostronna folia w połysku lub macie oraz detale podkreślone lakierem UV (nanoszonym na folię mat lub soft touch) – możemy coś jeszcze dla Ciebie zrobić?

PCV

Drukujemy wizytówki, które robią i pozostawiają dobre wrażenie. Możesz zamówić wizytówki w klasycznym formacie 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm. Wybieraj spośród wielu gramatur i wzorów papieru. Wizytówkę możesz wyróżnić zaokrąglonymi rogami i uszlachetnieniem jedno- lub dwustronnym. Karty biznesowe drukowane na kredzie mat 350 g możemy pokryć folią (połysk, mat lub soft touch) oraz folią matową z lakierem wybiórczym UV. Uszlachetnienie nie tylko pogłębi kolory, ale sprawi, że wizytówka przetrwa wiele biznesowych spotkań.

PCV

Plakaty drukowane cyfrowo w formacie A3 lub A4 są idealną opcją, kiedy potrzebujesz małych nakładów plakatów w formacie A3 lub A4. Jeżeli zamawiasz duże ilości plakatów, odpowiednim wyborem będą plakaty drukowane offsetowo. Offsetowy druk plakatów zapewnia wysoką jakość i niskie ceny w przypadku dużych nakładów.

PCV

Ulotki reklamowe drukujemy jedno- lub dwustronnie na papierze offsetowym (od 90 do 250 g) lub kredowym (mat lub połysk) od 130 do 350 g. Korzystaj z bogactwa formatów i imponującej jakości druku.

PCV

Zapoznaj się z naszym portfolio

Nie jesteś zdecydowany, masz pytania odnośnie produktów? Napisz do nas, pomożemy.