Projektowanie i Druk

Dobra agencja myśli kreatywnie

W Euro Design potrafimy zrealizować każdy rodzaj graficznych prac projektowych. Staramy się aby projektowana przez nas grafika użytkowa była w pełni funkcjonalna. Kreatywne podejście do każdego zadania, zapewnia dostosowanie projektu do właściwej funkcji i formy przekazu.

Tworzymy projekty na różne nośniki reklamowe zarówno tradycyjne drukowane jak i cyfrowe czy multimedialne. Projektujemy materiały promocyjne, logotypy i layouty, strony internetowe. Zawsze poszukujemy formy adekwatnej dla wizerunku firmy.

Projektujemy zarówno pojedyncze materiały ATL i BTL, jak i możemy zaprojektować kompleksową kampanię z wykorzystaniem różnych mediów.

Stworzymy logotyp, katalog, opakowanie czy ulotki i wizytówki. Projektujemy identyfikacje wizualne.

Staramy się aby projekty budowały zaufanie, wspierał tożsamość i wzmacniały pozycję w biznesie.

Dzięki naszym projektom wzmocnisz wizerunek swojej firmy!

 

Drukuj z nami!

Dostarczamy drukowane materiały reklamowe realizowane różnymi technikami. Do realizacji zleceń wykorzystujemy druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy. W specjalnych projektach wykorzystujemy sitodruk i inne techniki.

Druk offsetowy

Kompleksowa oferta poligraficzna obejmuje druki firmowe i materiały promocyjne związane z obsługą kampanii reklamowych, gadżety, opakowania czy kalendarze firmowe. Zapewniamy druk wszelkich materiałów począwszy od wizytówek, skończywszy na plakatach, folderach czy ulotkach.

W realizowanych zadaniach stosujemy nowoczesne, nietuzinkowe rozwiązania.

Specjalizujemy się w druku na papierze, kartonie oraz papierze i folii samoprzylepnej. Oferujemy kompletne usługi introligatorskie, uszlachetnianie poprzez foliowanie, lakierowanie, złocenia oraz tłoczenia. Wykonujemy oprawy zeszytowe i klejone.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy gwarantuje jakość porównywalną z drukiem offsetowym. Niski koszt przy realizacji niedużych nakładów pozwala na druk jednego katalogu, plakatu czy kilku ulotek. Atutem tej technologii jest szybkość uzyskania gotowego produktu.

Druk cyfrowy to druk do 24 godzin.

Euro Design w technice druku cyfrowego wykonuje materiały szkoleniowe, broszury, foldery, wizytówki, ulotki, plakaty, teczki ofertowe, papiery firmowe, naklejki kolorowe oraz wiele innych.

Druk wielkoformatowy

W zależności od funkcji reklamy oferujemy wydruki wielkoformatowe na różnych nośnikach. Wydruki są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Stanowią idealne rozwiązanie dla materiałów reklamowych do ekspozycji zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Wydrukowane materiały są odpowiednio wykończone, zgrzane, zaoczkowane, docięte do określonych wymiarów, a także dostarczone kurierem w ustalone miejsce.

Podstawowe materiały, na których drukujemy to: banner, siatka mesh, papiery, folie, płyty PCV o różnej grubości, tapety, flagi oraz inne media.